Сравнение
Добавьте товары для сравнения
Желания
Добавьте товары в желания
График работы:

Пн-Пт: 10:00–18:00

0
Корзина товаров

Производитель Prolis

Сортировка:
по популярности сначала дешевле по названию

ТОВ «Проліс» - ливарне підприємство з виробництва виробів і виливків з алюмінієвих сплавів. Створено в 2002 році. За час роботи на внутрішньому і зовнішньому ринку ТОВ «Проліс» придбало стійку репутацію стабільного і надійного партнера.

Основні напрямки діяльності компанії ТОВ «Проліс»:

  • Виробництво товарів народного споживання - алюмінієвий посуд з алюмінієвих сплавів
  • Виробництво виливків загальнотехнічного призначення з алюмінієвих сплавів

Компанія випускає більше 130 найменувань литого алюмінієвого посуду. Широкий спектр продукції, що випускається включає в себе алюмінієві: індюшатніци, гусятниці, качатниці, казани, казани кухонно-туристичні, пічні з литими і пластмасовими ручками, місткістю від 0,5 л. до 18 л. На підприємстві проводиться великий асортимент алюмінієвих сковорідок різного діаметра, з гладким і рельєфним дном, з пластмасовими, знімними і литими ручками, а також різні алюмінієві форми для випічки хліба, кондитерських виробів і великодніх пасок.

ТМ Propolis виготовляє виливки загальнотехнічного призначення з алюмінієвих сплавів, методом лиття в кокіль. На підприємстві виготовляються виливки, які використовуються в різних галузях машинобудування. Всього освоєно виробництвом понад 100 найменувань виливків.

Читать далее →
Наверх