Індукційна настільна плита Esperanza EKH006

Чудова функціональність, ідеальний зовнішній вигляд, виняткова зручність в експлуатації та обслуговуванні – всі ці якості мають настільні індукційні плити. Своїм власникам вони надають велику перевагу, порівняно з традиційними електричними плитами, оснащеними нагрівальною спіраллю. Серед них велика кількість режимів роботи, можливість точного налаштування необхідного температурного режиму, встановлені автоматичні режими готування, встановлення необхідної потужності та часу приготування.

Проте слід враховувати, що перед тим, як купити настільну індукційну плиту, потрібно бути готовим і до додаткових витрат на придбання спеціального посуду, якщо наявна на Вашій кухні посуд не підходить. Наприклад, виключається застосування посуду з алюмінію, скла, нержавіючої сталі, кераміки. Виникнення індукційного ефекту можливе лише у посуду з металевим дном, тобто його дно має магнітитись. Старий добрий металевий емальований і чавунний посуд – буде найвдалішим рішенням. Також можна придбати і спецпосуд для індукційних плит, що має феромагнітне дно.

Індукційна електроплита MPM MKE-11

Переваги індукційного нагрівання

По-перше, настільна індукційна плита має виняткову економічність в експлуатації та здатна швидко нагріти встановлений на ній посуд. Завдяки точному регулювання потужності (переважно в межах 200 Вт – 2 кВт), вона найкраще економить електроенергію, одночасно підтримуючи необхідний температурний режим. Принцип індукції відразу нагріває дно посуду, не витрачаючи енергію на нагрівання конфорки. Так для того, щоб закип'ятити 1 літр води тут знадобиться всього 3-4 хвилини.

По-друге, наявність кількох рівнів захисту забезпечує найвищу безпеку використання. Тут варильна поверхня не нагрівається без посуду та швидко остигає після завершення готування. З такою плитою можна назавжди забути про запах гару від продуктів, які випадково потрапили на гарячу конфорку.

По-третє, оснащення таймером дозволяє встановити час приготування, після якого індукційна плита настільна відключається.

Електрична індукційна плита Magio MG-443

Четвертою перевагою даних електронагрівальних пристроїв є можливість точної установки температури, що дозволяє дотримуватися рецепту приготування страв та отримувати в умовах компактної кухні, наприклад, на дачі просто чудовий результат.

Також слід зазначити наявність у багатьох плит з індукційним нагріванням встановлених автоматичних режимів приготування, які мають певний режим потужності, температури та часу приготування. З їх допомогою досягається просто чудовий результат без зайвих витрат на встановлення необхідного режиму вручну.

Важливою характеристикою буде і чудовий дизайн, яким володіє кожна індукційна плита електрична настільна. Вигідно відрізняючись від традиційних електроплит красивою поверхнею, вона привносить до інтер'єру навіть найскромнішої кухні елемент сучасних технологій приготування.

Індукційна плита Camry CR 6505

Принцип роботи та історія індукційної плити

Тим, хто добре навчав фізику в школі, відомо, що явище електромагнітної індукції було відкрито англійцем Майклом Фарадеєм у 1831 році. Завдяки взаємодії металевого дна посуду та індукційної котушки, розташованої під варильною поверхнею, саме і відбувається його нагрівання. Перші індукційні плити були випущені на ринок у 1987 році відомою компанією AEG і призначалися для ресторанного бізнесу, оскільки спочатку були дуже дорогими. Далі з розвитком технологій вартість цієї високотехнологічної продукції суттєво зменшилася і тепер індукційну настільну плиту купити може будь-який бажаючий.

Індукційна електроплита MPM MKE-08

Виробники індукційних плит

На вітчизняному ринку побутової техніки для кухні нині мають стійкий попит індукційні плити наступних виробників:

  • Clatronic
  • Hilton
  • Kaiser
  • Kenwood
  • Maxwell
  • Orion
  • Saturn
  • Steba
  • Ves Electric

Модельний ряд багатьох виробників дозволяє вибрати як недорогий одноконфорковий варіант виконання, так і такий ефективніший для приготування страв пристрій, як плита індукційна двоконфоркова настільна. Вона надає більше можливостей для приготування і суттєво прискорює її процес. Тому, якщо дозволяє місце для встановлення, краще придбати варіант на 2 конфорки. Традиційно дизайн поверхонь індукційних плит виконується з домінуванням чорного кольору, хоча вони випускаються і в білих варіантах.

Плита індукційна двоконфоркова ECG S20 IV

Отже, якщо Ви хочете придбати сучасний кухонний прилад для приготування їжі на компактній кухні або для дачі, то настільна індукційна плита ціна якої у нашому інтернет-магазині Вас цілком влаштує, буде найкращим рішенням. Вигідно відрізняючись від традиційної електроплити, вона дозволяє точно встановлювати температурний режим у широких межах, має гарний діапазон рівнів потужності, має ефективну, економічну та безпечну зону нагріву, оснащена таймером, дисплеєм та іншими прогресивними функціями. Крім цього, це дуже безпечний та зручний в експлуатації побутовий прилад, що має численні позитивні відгуки покупців.