Якщо Ви ведете здоровий спосіб життя або просто стежите за своїм здоров'ям, або любите фрукти, то раджу Вам придбати соковитискач, щоб насолоджуватися такими смачними та корисними свіжими соками щодня.

Соковижималки бувають двох видів – виключно для цитрусових і універсальні, для всіх видів овочів та фруктів з яких можна вичавити сік.

Соковитискач шнековий MPM MSO-12М

Соковижималка для цитрусових, найбюджетніший і найпростіший прилад. Вона може бути ручна (механічна) і автоматична. Принцип її роботи простий – цитрус, розрізаний на половинки Ви надягаєте на конусоподібну насадку з борозенками і, у випадку з ручною, починаєте обертати туди-сюди, а у випадку з автоматичною насадкою сама закрутиться і почне вичавлювати сік. Такі соковижималки можуть бути обладнані ще й власником для фруктів. Ви просто одягаєте цитрусовий, фіксуєте та чекаєте на сік. Також бувають знімні насадки для різних видів цитрусових. Також радимо Вам придивитися до моделей з обертанням, що чергується, і обладнаним носиком для прямої подачі соку прямо в чашку.

Суттєвим недоліком такої соковитискачі є дуже велика кількість відходів, при її роботі – м'якуш буде скрізь, а якщо Ви любите сік практично без м'якоті Вам доведеться досить часто чистити фільтр. Ще одна особливість соковижималки відноситься до продукту, тобто. до самих цитрусових. Так як сік з цитрусових втрачає свої вітаміни та корисні речовини приблизно за п'ятнадцять хвилин, то і об'єм у такої соковижималки максимум до двох літрів. Звичайно, якщо ви робитимете сік тільки для себе це не перешкода, але якщо у Вас гості або велика родина, це ускладнить роботу.

Соковитискач для цитрусових Peterhof PH-12764

Так само бувають соковижималки універсальні. Принцип їх роботи полягає в тому, що м'якуш спочатку подрібнюється, а потім потрапляє в сепаратор, де з сировини вичавлюється сік. Хоча такі соковитискачі називають універсальними, перед покупкою слід уточнити, які продукти можна використовувати. Сепаратори, як і бувають кількох видів – конусні та циліндричні. Конусні виробляють більшу кількість соку, але їх складніше чистити, циліндричні ж, навпаки. соку вичавлюють трохи менше, зате з очищенням у Вас буде менше проблем.

Так само при виборі варто звернути на якість пластику та на регулювання швидкості, оскільки для різних продуктів швидкість має бути різною. Так само якщо Ви зібралися заготовляти сік про запас, то варто вибрати вітчизняну модель, тому що багато європейських брендів розраховані на приготування невеликої кількості соку за один раз.

Матеріал "Яку вибрати соковитискач? Які соковитискачі бувають. Як вибрати найкращу соковижималку" підготовлений спеціально для магазину Хоздом. Використання інформації лише з дозволу магазину дрібної побутової техніки Хоздом.com