Для чого потрібні диспенсери в туалет і як їх вибирати

Облаштувати туалетну кімнату не так просто, як здається на перший погляд. Потрібно не тільки потурбуватися про якість та міцність аксесуарів, але й підібрати їх у схожому стилі, щоб інтер'єр виглядав цілісним та стильним. Важлива складова цього процесу - знайти диспенсери, які подають гігієнічні засоби. Особливо це потрібно враховувати при облаштуванні туалету з частою відвідуваністю: у ресторанах, кафе, барах та офісах. Давайте розглянемо різноманітність варіантів для всіх випадків та переваг.

Для чого потрібні ці аксесуари

вибираємо правильний диспенсер для туалетної кімнати

Також завдяки диспенсерам дотримується лад у приміщенні. Усі елементи перебувають у своїх місцях і не розкидані хаотично. Оскільки в туалеті немає поличок, диспенсери вирішують проблему з тим, куди помістити кошти.

Економиться і сам простір, оскільки диспенсери досить компактні, найчастіше поміщаються на стіну, або компактно в кутку на підлозі.

Більше того, дотримуються всі гігієнічні норми, оскільки в закритому корпусі вироби знаходяться у повній чистоті, на них не потрапляє пил та інші забруднення. Також у громадських місцях це запобігає контакту продукту з руками відвідувачів, немає ризику, що вони можуть впустити його на підлогу.

На завершення слід згадати і про естетичний бік диспенсерів. Вони роблять вигляд кімнати завершеним, добре доповнюють інтер'єр, особливо якщо зі смаком підібрані. Особливо це важливо враховувати в офісах, ресторанах та кафе, щоб туалет відповідав рівню самого закладу.

Розмаїття вибору диспенсерів

Для початку слід визначитись, які бувають диспенсери. В основному вони призначені для:

  • рідкого мила. Бувають як наливні, так і картриджні. У першому випадку продукт наливається в контейнер і видавлюється при натисканні на кнопку в невеликій кількості. У другому варіанті досить просто регулярно міняти порожній картридж на повний. В основному обсяг, отриманий при одному торканні, варіюється від 1-2 мл залежно від моделі.
  • туалетного паперу. Встановлюється в основному диспенсери з відкидною кришкою, яка легко відкривається, коли потрібно помістити новий засіб. За допомогою спеціальних зубчиків уздовж країв папір легко відривається в потрібній кількості. Поділяються на диспенсери для великих рулонівстандартних та листових.
  • паперових рушників. Поміщаються в ємність і подаються через спеціальний отвір у нижній частині. Також бувають як для листових виробів, так і для рулонів, де в другому не обходиться без ножа для обрізання потрібної кількості. Такий диспенсер більш практичний, ніж сушарка для рук, тому що дозволяє заощадити час, а також додатково витерти обличчя.
  • для освіжувача повітря. Цей пристрій працює автоматично та постійно підтримує приємний запах у туалеті. Для цього слід регулярно змінювати картриджі, обсяг яких може вистачати і на кілька місяців. Також легко програмується режим, час роботи виробу та те, яку площу він охоплюватиме.
  • для покриттів на унітаз. Особливо потрібні для громадських туалетів з високою відвідуваністю. Вони дозволяють комфортно користуватися одноразовими сидіннями, щоб дотримуватися гігієни та комфорту.

Усі вищезгадані моделі поділяються на настінні та підлогові. Другі, у свою чергу, можуть доповнятися коліщатками, завдяки чому зручно переміщаються.

Розрізняються вироби і за розмірами. При виборі зважайте на параметри приміщення, щоб прилади не заважали комфортно переміщатися і не закривали прохід. Для будинку є досить компактні варіанти, для громадських місць знайдуться максимально місткі. Зважайте на рівень людської прохідності, щоб матеріалу вистачало мінімум на день і не довелося постійно контролювати його наявність.

Також диспенсери, особливо для мила та рушників, можуть бути сенсорними та механічними. Перший варіант максимально зручний, адже для подачі матеріалу потрібно лише піднести руки до приладу. Це затребуване, якщо в установі є діти, тому що їм не доведеться докладати зусиль, щоб натиснути на кнопку, та й сама конструкція викликає інтерес. Більш того, безконтактний механізм більш стерильний та гігієнічний.

Практичність та якісні характеристики приладів

вибрати диспенсер у туалетПри виборі диспенсера, слід обов'язково враховувати його міцність та довговічність. Особливо це важливо, якщо вона купується не для дому, а для громадських приміщень. Тут головне знайти варіанти з максимальною удароміцністю та зносостійкістю:

Один із найпоширеніших матеріалів, який використовується при виготовленні, це нержавіюча сталь. Вона стійка до пошкоджень, окислення та корозії, легко витримує підвищену вологість. Також на поверхні не залишаються сліди від рук та розлучення.

Пластик також відрізняється високими показниками міцності, лише важливо вміти відрізнити якісні варіанти від дешевих. Це дуже важливо, адже у разі купівлі другого варіанту, матеріал незабаром почне виділяти небезпечні для здоров'я речовини. До того ж він зможе легко зламатися навіть за відносно невисокого падіння. Також часто має неприємний запах. Виходячи з цього, при виборі обов'язково слід звертати увагу на те, щоб був високий ступінь волого- та ударостійкості.

Можна врахувати ще деякі моменти, які підвищують комфорт та зручність у використанні. По-перше, це наявність прозорого віконця. Вам не доведеться щоразу відкривати кришку, щоб зрозуміти, коли потрібно оновити вміст.

Для покупки диспенсера для кафе або ресторану, важливо врахувати, щоб він закривався. Це допоможе запобігти крадіжці витратного матеріалу. Система закриття часто прихована, можна виставляти її в режимі ключа або кнопки.

Дизайн диспенсерів для туалету

Одним із найбільш універсальних варіантів, який однозначно впишеться у будь-який інтер'єр – це диспенсери з прозорим контейнером. Вони виглядають лаконічно та не сильно виділяються. При цьому максимально практичні, тому що ви зможете легко контролювати те, скільки у вас залишилося продукту всередині.

Вироби, виготовлені з нержавіючої сталі, також досить поширені і підходять практично для всіх випадків. Вони виконані у характерному сірому відтінку, бувають дзеркальні чи матові.

Найпростіше підбирати для відповідного стилю приміщення пластикові моделі. Вони відрізняються найбільшою різноманітністю колірної палітри, бувають чорні, білі, червоні, блакитні та бірюзові. Іноді поєднують у собі кілька тонів. Підбираючи їх у відповідній гамі з приміщенням, слід вибирати варіанти на кілька тонів насичені або блякліші, щоб вони не зливались зі стінами.

Враховуючи всі ці моменти, підібрати диспенсер для будинку або місця з високою прохідністю не важко. Наші поради допоможуть знайти моделі, які не тільки прослужать довгий час, але й радуватимуть око приємним виглядом та гармонійним поєднанням з іншими елементами в інтер'єрі. Гігієна і чистота - це запорука здоров'я, тому прилади дозволять дотримуватися цих норм на найвищому рівні.